HİZMETLERİMİZ

Nogay: ESTETİK VE KALİTENİN BULUŞTUĞU NOKTA..

NOGAY:İTHAL DUVAR KAĞITLARI, İÇ MİMARLIK & DEKORASYON

Yaşadığımız alanlarda en büyük yüzölçümüne sahip alanlar olan duvarlar, dekorasyonun önemli unsurlarından biri olup perdeler ve döşemeliklerinizle kombinlenmesiyle bizler hoşnutluk duyar, ruhsal olarak dinleniriz. Yaşadığımız mekanların daha iyi ve hoş görünmesini sağlayan duvar kağıtları işlevsellik, konfor ve güzelliği birleştirerek iç dekorasyon da önemini geçmişten bugüne arttırarak sürdürüyor.

Nogay Bu doğrultuda oluşan ihtiyaçlarınıza çözüm üretmek amacıyla mekanlarınıza en uygun ürünleri seçmeniz konusunda, profesyonel ekipleriyle hizmet vermektedir.

Nogay İthal duvar kağıtlarını Türkiye Genel Distribütörlerinden direkt tedarik ederek müşterilerine en son trendleri sunar. Böylece ithal duvar kağıtlarında büyük fiyat avantajları sağlar.

Nogay Kayseri ve çevresinde estetik ve kalitenin en üst sınıfındaki İtalyan ve Yerli Duvar Kağıtlarının yanı sıra, bir çok sektörde hizmetlerini sürdürmektedir.. Belli başlı hizmetlerimizi aşağıdan takip edebilirsiniz.

NELER YAPIYORUZ

 Nogay Hizmetler
İthal Duvar Kağıtları

İTHAL DUVAR KAĞITLARI

Nogay İthal ve yerli en kaliteli duvar kağıtları çeşitliliği ile evinize, ofisinize, iş yerinize huzur ve estetiği bir araya getiriyor.

İthal Duvar Kağıtları

3D DUVAR KAĞIDI GÖRSELLERİMİZ

Nogay ile derinlik katmak ve gerçeğe yakın bir görüntü vermek istiyorsanız üç boyutlu duvar kağıtlarını tercih edebilirisiniz..

İthal Duvar Kağıtları

GERGİ TAVAN ÇALIŞMALARIMIZ

Nogay ile Siz değerli müşterilerimize en iyi gergi tavan hizmetini sunmayı planlıyor ve görselliği geniş seçeneklerimiz ile kataloglarımızı sunuyoruz. Her göz zevkine uygun modeller yapmaktayız.

İthal Duvar Kağıtları

ALÇIPAN HİZMETLERİ

NOGAY olarak her türlü alçıpan ve duvar ve tavan işlerini profesyonel ekibimizle birlikte yapmaktayız.

İthal Duvar Kağıtları

ALÇI ve BOYA HİZMERLERİ

NOGAY olarak her türlü alçı ve boya işlerini profesyonel ekibimizle birlikte yapmaktayız.

İthal Duvar Kağıtları

MİMARİ ÇİZİMLER

Dekorasyon projeleri konsept tasarım kararlarının verilmesi, malzeme seçimleri, işveren sunumları, uygulama ve detay projeleri ilgili görsellerin hazırlanması.

İthal Duvar Kağıtları

PARKE HİZMETLERİ

Evsel ve Kurumsal alanda profesyonel parke hizmetleri anlayışında Nogay Kayseri'ye yenilik sağlamıştır.

İthal Duvar Kağıtları

ANAHTAR TESLİM PROJELER

Mağaza, ev, kafe ve ofis tefrişinde size özel en uygun tasarımları oluşturarak, mekanınızın her türlü tadilat, dekorasyon uygulamalarını kendi profesyonel ekibimizle anahtar teslimi size teslim ediyoruz.